Strona główna/Aktualności/Rybnicka.eu - nowe miejsce w sieci dla Ciebie!

Rybnicka.eu - nowe miejsce w sieci dla Ciebie!

13.06.2022 Aktualności

Parasolka na plaży Pniowca z zapowiedziami imprez dla młodych, ikonka z tężnią na Paruszowcu skrywająca wydarzenia dla seniorów - taka będzie rybnicka.eu. To nowe miejsce w sieci dla wszystkich rybniczan!

Rybnicka.eu. Nowe miejsce w sieci dla Ciebie

Więc chodź, pomaluj mój świat… Niebieski to miasto, żółty - kultura, pomarańczowy - biznes, czerwony - sport. Ważne są kolory bo każdy oznacza inną sferę życia… Na Rybnicka.eu nie będziemy pomijać żadnej z nich, goniąc za newsem. Zamiast jechać do każdej kolizji, zajrzymy na Wasz wernisaż, pokibicujemy Wam na boisku i usiądziemy, by pogadać z Wami o tym, co dla Was ważne.

Na rybnicka.eu przeczytasz świetne wywiady z rybniczanami - zarówno tymi z pierwszych stron, jak i tymi, którzy zwykle są w cieniu. Każdy ma swoją historię...

Na nowym portalu znajdziesz kalendarz na każdy dzień zarówno dla młodych, jak i seniorów, osób szukających kultury jak i wydarzeń sportowych. Obejrzysz piękne galerie zdjęć, wideo oraz sprawdzisz codzienne informacje.

Możesz też zajrzeć w przeszłość Rybnika, bo na stronie można przejrzeć archiwalne wydania Gazety Rybnickiej nawet z lat 90.

Jednak nade wszystko ważna jest możliwość współtworzenia portalu przez rybniczan. Stąd wyraźne na rybnicka.eu zaproszenie: „Twój Rybnik w obiektywie”, „Zgłoś wydarzenie”, „Zgłoś temat”, gdzie mieszkaniec sam, intuicyjnie stworzy np. swoją galerię, którą będzie mógł pochwalić się całemu miastu, albo poinformuje mieszkańców o organizowanym przez siebie wydarzeniu.

Rybnicka.eu to nowe miejsce w sieci dla Ciebie!

 

do góry