Strona główna/Aktualności/Biznes/Targi pracy w rybnickim Okrąglaku

Targi pracy w rybnickim Okrąglaku

18.04.2023 Biznes

Szukasz pracy albo chcesz zmienić dotychczasową? 20 kwietnia w godzinach od 10 do 12 w Okrąglaku przy ulicy Wysokiej odbędą XXII Targi Pracy dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy. 

Szukasz albo chcesz zmienić pracę? Podczas targów może znajdziesz coś dla siebie? Zdj. ilustracyjne pixabay

Celem targów organizowanych przez Powiatowy Urzad Pracy w Rybniku jest udzielenie pomocy mieszkańcom miasta Rybnika i powiatu rybnickiego, w znalezieniu odpowiedniego zatrudnienia. Organizowane wydarzenie ma również za zadanie stworzenie możliwości zaprezentowania lokalnych firm wśród potencjalnych pracowników oraz umożliwienie im pozyskania odpowiedniego kandydata do pracy.

Podczas przedsięwzięcia zostaną zaprezentowane aktualne oferty pracy przygotowane przez pracodawców oraz pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Rybniku, a także porady z zakresu doradztwa zawodowego w zakresie możliwości szkolenia lub doskonalenia zawodowego.

Przedsięwzięcie organizowane jest pod patronatem Prezydenta Miasta Rybnika Piotra Kuczery oraz Starosty Powiatu Rybnickiego Damiana Mrowca.

Targi odbędą się w sali Cechu Rzemiosł oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Rybniku ul. Wysoka 15/17 (Okrąglak), dnia 20 kwietnia, w godzinach od 10.00 do 12.00.

Opracowanie
rybnicka .eu
do góry