Strona główna/Aktualności/Biznes/Niezłe fury na otwarciu M4K Garage w Rybniku

Niezłe fury na otwarciu M4K Garage w Rybniku

04.03.2023 Biznes

W sobotę 4 marca przy ulicy Podmiejskiej 71 w Rybniku otwarto M4K Garage, należący do sieci warsztatów, która swoją popularność zawdzięcza prowadzonemu przez Michała Jesionowskiego bijącego rekordy oglądalności kanału na You Tube "Miłośnicy 4 kółek".

Niezłe fury na otwarciu M4K Garage w Rybniku

Niezłe fury mieli okazję oglądać dziś miłośnicy motoryzacji z całego regionu, którzy zjechali do Rybnika na otwarcie M4K Garage. Pod wielkimi kominami elektrowni przy ulicy Podmiejskiej uruchomiono nowy serwis samochodowy należący do popularnej sieci, której pomysłodawcą jest autor bijącego rekordy oglądalności serwisu na You Tube "Miłośnicy 4 kółek".

Otwarcie serwisu M4K Garage w Rybniku.

Fani motoryzacji mieli okazję spotkać się w Rybniku z "Michem", czyli Michałem Jesionowskim, który ze swadą opowiadał o motoryzacji, swoich filmach i planach na przyszłość.

Otwarcie M4K Garage w Rybniku

20 zdjęć

W sobotę 4 marca przy ulicy Podmiejskiej 71 w Rybniku otwarto M4K Garage, należący do sieci warsztatów, która swoją popularność zawdzięcza prowadzonemu przez Michała Jesionowskiego bijącego rekordy oglądalności kanału na You Tube "Miłośnicy 4 kółek". Podczas otwarcia nowego punktu w Rybniku miłośnicy motoryzacji mieli okazję podziwiać niezłe fury!

 

do góry