Strona główna/Aktualności/Biznes/Kiermasz i kolędowanie w Focus Park Rybnik

Kiermasz i kolędowanie w Focus Park Rybnik

16.12.2023 Biznes

Ostatni, przedświąteczny weekend w Rybniku pełen niespodzianek! 16 i 17 grudnia w Focus Park pojawi się coroczny kiermasz bożonarodzeniowy. Dodatkowo w sobotę odbędzie się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Rybniku. 

Kiermasz w Focusie

Bożonarodzeniowy kiermasz w Focus Park jest już swego rodzaju tradycją, która każdego roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród osób odwiedzających centrum handlowe. W weekend 16 i 17 grudnia, klienci będą mieli niepowtarzalną okazję do zakupienia ręcznie wykonanych dekoracji i ozdób świątecznych, przygotowanych przez uzdolnionych podopiecznych rybnickich fundacji i stowarzyszeń.

- Jest to wspaniały pomysł na prezent dla wszystkich tych, którzy szukają nietuzinkowych upominków dla swoich najbliższych. Dodatkowo, dochód ze sprzedaży ozdób i dekoracji zostanie przekazany na rzecz rybnickich stowarzyszeń, z którymi Focus Park współpracuje na co dzień - mowa tutaj o Stowarzyszeniu Pod Wieżą, WTZ Przystań, WTZ Latarnia oraz WTZ Czerwionka.

To jednak nie koniec niespodzianek. Przedświąteczna sobota upłynie przy dźwiękach najpiękniejszych kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Rybniku, których koncert rozpocznie się o godzinie 18:00.

Z kolei o 16:00 na specjalnej scenie Focus Park wystąpi, pochodzący z Ukrainy, dziecięcy zespół artystyczny „RODZYNKI”, który przybliży Rybniczanom ukraińską kulturę oraz tradycyjne kolędy. W ten sposób najmłodsi pragną podziękować mieszkańcom Rybnika za okazaną pomoc i wsparcie.

- Ogromnie się cieszymy, że po raz kolejny możemy wspólnie z rybnickimi stowarzyszeniami zorganizować dobroczynny kiermasz bożonarodzeniowy. Nasz jarmark to niepowtarzalna okazja do zakupienia ręcznie wykonanych dekoracji, sprezentowania bliskim niepowtarzalnych upominków, ale przede wszystkim wsparcie podopiecznych rybnickich fundacji - mówi Olga Rutowicz, marketing manager Focus Park w Rybniku.

- Całość tego wyjątkowego weekendu uświetnią występy artystyczne w wykonaniu zespołu muzycznego, który tworzą pochodzące z Ukrainy dzieci, zamieszkujące w Rybniku. Dziękujemy Rybnickiej Radzie Kobiet za organizację tego wyjątkowego wydarzenia - dodaje.

Wydarzenie odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Rybnik.
Serdecznie zapraszamy.

Opracowanie
rybnicka .eu
do góry