Strona główna/Aktualności/Biznes/Francja w Bel Mon Resort! Rusza "Wakacyjna podróż (..)

Francja w Bel Mon Resort! Rusza "Wakacyjna podróż kulinarna"

14.07.2023 Stodoły

Marzysz o romantycznej kolacji w Paryżu? Nie musisz pędzić na lotnisko. Wystarczy, że dziś wieczorem wybierzesz się do rybnickich Stodół, gdzie w Bel Mon Resort o godzinie 17 rusza „Wakacyjna podróż kulinarna”. To pierwsze takie spotkanie w ramach cyklu zaplanowanego na lato w pięknym kompleksie powstałym w miejscu dawnego dworku cysterskiego.

Wakacyjna podróż kulinarna w Bel Mon Resort startuje 14 lipca. Zdj. WaT

14 lipca, w należącej do kompleksu Bel Mon Resort restauracji Mona, którą urządzono w opustoszałym od lat pocysterskim dworku z 1736 roku, będzie można poczuć się jak na wakacjach we Francji albo krajach Beneluksu.

- Kto chce poczuć przedsmak najpiękniejszych letnich wypraw, ten koniecznie musi wziąć udział w "Wakacyjnej Podróży Kulinarnej", którą zaplanowaliśmy dla naszych gości w Bel Mon Resort. Zapraszamy na cykl wyjątkowych wydarzeń, przenoszących choć na chwilę do krajów, które tak bardzo kochamy odwiedzać - zaprasza Marta Komar z Bel Mon Resort.

Na początek zabiorą nas na zachodnie wybrzeże Europy, do pięknych krajów Beneluksu i Francji, gdzie na mieszkańców czeka „niezapomniana eskapada kulinarnej ekstrawagancji”.

- Przygotowaliśmy 4-daniowe menu, w formie bufetu, uzupełnione winem z francuskiej winnicy, które zapewni pełne zanurzenie w autentycznym smakowym krajobrazie Beneluksu i Francji - mówią organizatorzy "Wakacyjnej Podróży Kulinarnej".

Zaplanowano też projekcję filmu „Rozumiemy się bez słów”. - Ten dzień będzie doskonałym połączeniem wykwintnego jedzenia i artystycznego doznania - mówią w Bel Mon Resort.

Przypomnijmy, ostatniego dnia maja w Stodołach z pompą otwarto luksusowy, butikowy hotel Lili i Berry SPA. Wraz z oddaną do użytku w ubiegłym roku restauracją Mona i gustownie urządzonym otoczeniem tworzą Bel Mon Resort. Czytaj więcej:

Nowy hotel i SPA w Rybniku - Stodołach

 

Opracowanie
rybnicka .eu

Zobacz także

Resort w Stodołach już w komplecie
Resort w Stodołach już w komplecie

Resort w Stodołach już w komplecie

do góry